Zapraszamy na ćwiczenia fizjoterapeutyczne w Szczecinie. Wizyta rozpoczyna się od konsultacji ze specjalistą, który dostosowuje program ćwiczeń do potrzeb i sytuacji zdrowotnej pacjenta. 

Na co mogą pomóc ćwiczenia?

Ćwiczenia mogą wspierać proces rehabilitacji, pomagają korygować wady postawy oraz umożliwiają powrót do sprawności fizycznej. Odpowiednio dobrane ćwiczenia, które będą wykonywane sumiennie i systematycznie pomogą wzmocnić i zregenerować organizm. 

Ćwiczenia są skuteczne w kontekście szeroko rozumianych problemów z narządem ruchu. Dzięki ćwiczeniom pacjent może nauczyć się zachowania prawidłowej i zdrowej postawy ciała oraz zmienić złe nawyk, dzięki czemu szybciej odzyska utraconą lub ograniczoną sprawność. 

Rodzaj ćwiczeń oraz dobór akcesoriów musi być ściśle dopasowany do możliwości pacjenta. Nad prawidłowym przebiegiem całego procesu czuwa doświadczony fizjoterapeuta. 

Ćwiczenia dla seniorów

Coraz większą popularnością cieszą się ćwiczenia dla seniorów. Osoby w podeszłym wieku chętnie zgłaszają się na tego typu zajęcia. Skuteczność ćwiczeń można zaobserwować już po kilku tygodniach. Wielu pacjentów kontynuuje zajęcia pomimo, że komfort ich życia już wcześniej uległ dzięki nim znacznej poprawie. 

Ćwiczenia w Pramed Szczecin

W Pramed promujemy dbałość o zdrowie i sprawność ruchową. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych pacjentów, dlatego z zaangażowaniem doradzamy i kierujemy pacjentem w taki sposób, aby ten jak najszybciej powrócił do satysfakcjonującej formy.

Dostępne Zabiegi

Terapie specjalistyczne

terapie specjalistyczne

Więcej

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Więcej

Masaże

Masaże

Więcej

fizykoterapia

Fizykoterapia

Więcej

Zadaj Pytanie

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 91 433 61 35 lub drogą elektroniczną rejestracja@pramed.pl


  Znajdź nas

  Dane Kontaktowe
  Przychodnia PRAMED Sp. z o. o.
  aleja Wyzwolenia 7
  70-552 Szczecin
  91 433 61 35
  rejestracja@pramed.pl

  Map icon Przychodnia Medyczna Pramed Filia

  Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 – Wejście od ul. Świętego Ducha
  70-203 Szczecin

  Godziny Otwarcia
  pon-pt: 07:30 – 19:00

  Rejestracja Telefoniczna
  08:00 – 19:00

  Zadzwoń Teraz
  125
  Twój Koszyk