Dostępne Zabiegi:
laseroterapia
światłoterapia
elektroterapia
ultradźwięki
Krioterapia
drenaż limfatyczny

DR N. O ZDR. Małgorzata Kempińska – Fizjoterapeuta PWZFz 51579
Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W 2021 roku zdobyłam tam też tytuł doktora nauk medycznych i o zdrowiu broniąc rozprawę doktorską zatytułowaną „Ocena wpływu aplikacji Kinesiology Taping na odczuwanie dolegliwości bólowych oraz ruchomość poszczególnych odcinków kręgosłupa u osób z przewlekłym zespołem bólowym kręgosłupa”. W swojej praktyce zawodowej pracowałam początkowo w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej oraz Domu Pomocy Społecznej. Ostatnie lata spędziłam w Klinice Implantologii i Ortodoncji Hahs, gdzie zajmowałam się między innymi rehabilitacją pacjentów z problemami stawów skroniowo-żuchwowych, bruksizmem, bólami głowy oraz wpływem zaburzeń w obrębie narządu żucia na postawę ciała.
Sprawdź wolne terminy
Sprawdź wolne terminy

STEFANIAK KINGA – Fizjoterapeuta PWZFz 3562
Wykonuje pełen zakres zabiegów fizykoterapeutycznych mi.in falę uderzeniową, prądy Tensa, Kotza, Traebeta, diadynamiczne oraz jonoforeże, laseroterapię, elektrostymulację, magnetoterapię, zabiegi lampa Solux
Sprawdź wolne terminy
Sprawdź wolne terminy

EDYTA JAKUŚ – KOŁODZIEJ Fizjoterapeuta PWZFz 37712
Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego nr 1 w Szczecinie- kierunek fizjoterapia, IKF w Szczecinie, oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu- kierunek fizjoterapia.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując 23 lata w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie na oddziale rehabilitacji. Pracuję tam z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, kardiologicznymi, internistycznymi, onkologicznymi oraz na chirurgii plastycznej.
Dodatkowo pracuję z pacjentami indywidualnie w gabinecie jak również w domu u pacjenta.
Zajmuje się leczeniem różnych dolegliwości narządu ruchu. W swojej pracy podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, poprzez zastosowanie odpowiednich technik i metod rehabilitacji. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów podyplomowych: techniki terapii manualnej, masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, rozluźnianie mięśniowo – powięziowe, kinesiotaping, Metodę PNF, Terapię Mulligana, Metodę Feldenkraisa.
Sprawdź wolne terminy
Sprawdź wolne terminy
Zawód i możliwości fizjoterapeuty na przestrzeni ostatnich lat uległy dużej zmianie. W 2015 roku wprowadzona została ustawa o zawodzie fizjoterapeuty, czyniąc go tym samym zawodem medycznym. Ustawa ściśle określa prawa i obowiązki fizjoterapeuty. Dzięki temu fizjoterapeuta ma możliwość samodzielnego prowadzenia pacjenta od początku do końca terapii, która powinna odbyć się w określonej kolejności. Pierwszą z nich jest wywiad, badanie i postawienie diagnozy funkcjonalnej. Oznacza to, że terapeuta ma poznać przyczynę dolegliwości, a nie jedynie jej objawy.
W kolejnym etapie stawiane są cele długo i krótkoterminowe, ustalane metody terapeutyczne oraz cały plan terapii. Po wykonaniu tych etapów możemy przejść do sesji terapeutycznych i w trakcie ich trwania modyfikować cały plan terapii według potrzeb. Na podstawie tego można wywnioskować, że współczesny fizjoterapeuta nie jest już jedynie wykonawcą lekarskich zleceń, ale w pełni odrębnym i samodzielnym zawodem. Ustawa nie tylko dała nam możliwości wyżej wymienione, ale również zmieniła całkowicie postrzeganie naszego zawodu i jednocześnie uczyniła go trzecim co do najliczniejszych zawodów medycznych. Każdy fizjoterapeuta posiada unikalny numer otrzymywany po ukończeniu studiów, który jest jego prawem wykonywania zawodu. Zwiększa to bezpieczeństwo i świadomość pacjentów, którzy mogą weryfikować kwalifikacje fizjoterapeutów, ponieważ bez nich nie mogą świadczyć usług fizjoterapeutycznych.
Zawód fizjoterapeuty wciąż ewoluuje i nabiera nowego, istotnego znaczenia. Wciąż powstają nowe ścieżki rozwoju, dzięki którym fizjoterapeuci mogą być bardziej wyspecjalizowani i skuteczniejsi w swojej pracy. Mowa tu o specjalnościach m.in. fizjoterapii dziecięcej, ortopedycznej, neurologicznej, kardiologicznej, uroginekologicznej, sportowej, geriatrycznej czy stomatologicznej. Dzięki licznym szkoleniom i holistycznemu podejściu możemy pomagać pacjentom na wielu płaszczyznach oraz być częścią interdyscyplinarnego zespołu.
Krioterapia miejscowa Game Ready
Krioterapia miejscowa z użyciem sprzętu Game Ready stosowana jest w leczeniu ostrych i przewlekłych urazów oraz w rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych. Optymalny stopień chłodzenia z uciskiem łagodzi dolegliwości bólowe i ułatwia regenerację tkanek.
Zadaj Pytanie
Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 91 433 61 35 lub drogą elektroniczną rejestracja@pramed.pl
Znajdź nas
Dane Kontaktowe
Przychodnia PRAMED Sp. z o. o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin
91 433 61 35
rejestracja@pramed.pl
Przychodnia Medyczna Pramed Filia
Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 – Wejście od ul. Świętego Ducha
70-203 Szczecin
Godziny Otwarcia
pon-pt: 07:30 – 19:00
Rejestracja Telefoniczna
08:00 – 19:00