Przychodnia Rehabilitacyjna w Szczecinie
Przychodnia Rehabilitacyjna w Szczecinie
Przychodnia Rehabilitacyjna w Szczecinie
umow_wizyte_header
Wykonujemy:

Falę uderzeniową, krioterapię miejscową, laseroterapie miejscową, jonoforezę, fonoforezę, utradźwięki, elektrostymulację, galwanizację, magnetoterapię, prądy: diadynamiczne, interferencyjne, Tensa, Kotza, Traebeta oraz elektrostymulację miejscową.

umow_wizyte_header
Umów Wizytę

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 91 433 61 35 lub drogą elektroniczną rejestracja@pramed.pl

umow_wizyte_header
Umów Wizytę

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 91 433 61 35 lub drogą elektroniczną rejestracja@pramed.pl

previous arrow
next arrow

cennik

cennik

Więcej

rehabilitacja

rehabilitacja

Więcej

FIZYKOTERPAIA

FIZYKOTERPAIA

Więcej

Przychodnia Rehabilitacyjna w Szczecinie

DR N. O ZDR. Małgorzata Kempińska – Fizjoterapeuta PWZFz 51579

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W 2021 roku zdobyłam tam też tytuł doktora nauk medycznych i o zdrowiu broniąc rozprawę doktorską zatytułowaną „Ocena wpływu aplikacji Kinesiology Taping na odczuwanie dolegliwości bólowych oraz ruchomość poszczególnych odcinków kręgosłupa u osób z przewlekłym zespołem bólowym kręgosłupa”. W swojej praktyce zawodowej pracowałam początkowo w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej oraz Domu Pomocy Społecznej. Ostatnie lata spędziłam w Klinice Implantologii i Ortodoncji Hahs, gdzie zajmowałam się między innymi rehabilitacją pacjentów z problemami stawów skroniowo-żuchwowych, bruksizmem, bólami głowy oraz wpływem zaburzeń w obrębie narządu żucia na postawę ciała.

Sprawdź wolne terminy

Fizykoterapia Szczecin
Przychodnia Rehabilitacyjna w Szczecinie

STEFANIAK KINGA – Fizjoterapeuta PWZFz 3562

Wykonuje pełen zakres zabiegów fizykoterapeutycznych mi.in falę uderzeniową, prądy Tensa, Kotza, Traebeta, diadynamiczne oraz jonoforeże, laseroterapię, elektrostymulację, magnetoterapię, zabiegi lampa Solux

Sprawdź wolne terminy

Fizykoterapia Szczecin
Przychodnia Rehabilitacyjna w Szczecinie

EDYTA JAKUŚ – KOŁODZIEJ Fizjoterapeuta PWZFz 37712

Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego nr 1 w Szczecinie- kierunek fizjoterapia, IKF w Szczecinie, oraz Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu- kierunek fizjoterapia.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując 23 lata w 109 Szpitalu Wojskowym w Szczecinie na oddziale rehabilitacji. Pracuję tam z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, kardiologicznymi, internistycznymi, onkologicznymi oraz na chirurgii plastycznej.
Dodatkowo pracuję z pacjentami indywidualnie w gabinecie jak również w domu u pacjenta.

Zajmuje się leczeniem różnych dolegliwości narządu ruchu. W swojej pracy podchodzę indywidualnie do każdego pacjenta, poprzez zastosowanie odpowiednich technik i metod rehabilitacji. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów podyplomowych: techniki terapii manualnej, masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, rozluźnianie mięśniowo – powięziowe, kinesiotaping, Metodę PNF, Terapię Mulligana, Metodę Feldenkraisa.

Sprawdź wolne terminy

Fizykoterapia Szczecin

Dostępne Zabiegi

Terapie specjalistyczne

terapie specjalistyczne

Więcej

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Więcej

Masaże

Masaże

Więcej

fizykoterapia

Fizykoterapia

Więcej

Zadaj Pytanie

Zapraszamy do rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 91 433 61 35 lub drogą elektroniczną rejestracja@pramed.pl


  Prywatna rehabilitacja i fizjoterapia w Szczecinie

  Rehabilitacja w niektórych sytuacjach to jedyny skuteczny sposób na przywrócenie lub wykształcenie sprawności pacjenta. Choć przyjęło się, że służy ona poprawie nabytych trudności w poruszaniu się, to należy pamiętać, że sprawdza się także w przypadku osób, które urodziły się z wadą wrodzoną. 

  Rehabilitacji wymagają najczęściej osoby, które uległy wypadkowi lub utraciły sprawność ruchową w wyniku schorzeń. Stanowi ona integralną część leczenia. Metody rehabilitacji dopasowywane są indywidualnie do potrzeb pacjenta. 

  W Przychodni Medycznej Pramed oferujemy szeroki wachlarz zabiegów fizjoterapeutycznych w Szczecinie. Zapraszamy m.in. na:

  • rehabilitację kręgosłupa, 
  • rehabilitację sportową, 
  • rehabilitację po kontuzjach i urazach. 

  Rodzaje rehabilitacji i fizjoterapii

  Rehabilitacja i fizjoterapia – w zakres tych pojęć wchodzi ogromny zakres zabiegów. Daje to mnóstwo możliwości dla pacjentów, którzy wymagają takiej pomocy. W niektórych przypadkach jeden rodzaj zabiegu może okazać się wystarczający. Częściej jednak stosuje się różne kombinacje zabiegowe, których połączenie daje najbardziej zadowalające wyniki. Rodzaje zabiegów rehabilitacyjnych są więc dopasowywane indywidualnie do konkretnych potrzeb i stanu zdrowia pacjenta. Plan rehabilitacji ustalany jest w trakcie pierwszej wizyty fizjoterapeutycznej.

  Rehabilitacja po zabiegu chirurgicznym w Szczecinie

  Rehabilitacja po operacji – jej celem jest przede wszystkim wyeliminowanie dolegliwości bólowych po zabiegu oraz zapobieganie innym objawom, takim jak: obrzęki, ograniczenie ruchomości, osłabienie siły mięśniowej, zaniki mięśni, blizny. Rehabilitacja po zabiegu to postępowanie fizjoterapeutyczne, które wspiera prawidłowy powrót do sprawności. 

  Najczęściej rehabilitacja pooperacyjna jest konieczna po następujących zabiegach:

  • artroskopia stawu (kolanowego, biodrowego lub barkowego); 
  • zabiegi w obrębie kręgosłupa;
  • operacyjne zespolenie złamań kości; 
  • zespół cieśni nadgarstka;
  • uszkodzenia chrząstki;
  • plastyki i rekonstrukcje więzadeł lub ścięgien;
  • rekonstrukcja ścięgna Achillesa, stożka rotatorów stawu barkowego;
  • unieruchomienia kończyn – np. gips;
  • i wiele innych.

  Rehabilitacja kręgosłupa Szczecin

  Siedzący tryb życia, przebyte kontuzje i urazy, niedostateczna ilość aktywności fizycznej lub nadmierne przeciążenie – te czynniki wpływają na stan zdrowia kręgosłupa. Przekłada się to także w realny sposób na jakość życia pacjenta. Wiele osób uskarża się na dolegliwości bólowe, które ograniczają zdolność wykonywania codziennych czynności i obowiązków. 

  W Pramed pomożemy Ci odzyskać sprawność, dzięki ćwiczeniom na kręgosłup. Zatrudniamy doświadczonych rehabilitantów ze Szczecina, którzy dopasują zakres ćwiczeń do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. 

  Znajdź nas

  Dane Kontaktowe
  Przychodnia PRAMED Sp. z o. o.
  aleja Wyzwolenia 7
  70-552 Szczecin
  91 433 61 35
  rejestracja@pramed.pl

  Map icon Przychodnia Medyczna Pramed Filia

  Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 – Wejście od ul. Świętego Ducha
  70-203 Szczecin

  Godziny Otwarcia
  pon-pt: 07:30 – 19:00

  Rejestracja Telefoniczna
  08:00 – 19:00

  Zadzwoń Teraz