Alergolog Szczecin

Alergolog Szczecin

Alergologia jest dziedziną medycyny zajmującą się badaniem, rozpoznawaniem i leczeniem różnych schorzeń alergicznych.

Jeśli zauważają u siebie Państwo przypadłości, które wiążą się z alergią zarówno wtórną jak i nabytą zapraszamy na konsultacje do naszego lekarza specjalisty do Przychodni Pramed w Szczecinie.

Alergolog jest specjalistą zajmującym się rozpoznawaniem oraz leczeniem schorzeń spowodowanych wszelkimi uczuleniami. Pacjentom naszej przychodni oferujemy kompleksowe przeprowadzenie diagnostyki oraz specjalistycznego leczenia schorzeń alergicznych.

W naszym zespole lekarskim znajdziecie Państwo specjalistę z wieloletnim doświadczeniem, który może się również pochwalić bogatym dorobkiem naukowym.

Wizyta Alergolog Szczecin

Zachęcamy do umówienia wizyty u specjalisty z dziedziny alergologi w każdy piątek. Doświadczony lekarz – Alergolog Szczecin 

 • Konsultacje lekarzy Alergolog Szczecin
  • lek. med. Violetta Łapko - Alergolog Szczecin
   Przyjmuje:
   Piątek,
   lek. med. Violetta Łapko +

   Alergolog jest specjalistą zajmującym się rozpoznawaniem oraz leczeniem schorzeń spowodowanych wszelkimi uczuleniami. Pacjentom naszej przychodni oferujemy kompleksowe przeprowadzenie diagnostyki oraz specjalistycznego leczenia schorzeń alergicznych.

   W naszym zespole lekarskim znajdziecie Państwo specjalistę z wieloletnim doświadczeniem, który może się również pochwalić bogatym dorobkiem naukowym. Jest nim lekarz med. Violetta Łapko, posiadająca specjalizację drugiego stopnia w zakresie chorób płuc oraz specjalizację pierwszego stopnia w pediatrii.

   W przychodni Pramed udziela konsultacji alergologicznych oraz porad pulmonologicznych. Lek. Violetta Łapko jest także pracownikiem Kliniki Chorób Skórnych i Wenerycznych Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 2 PUM w Szczecinie.

   Umów wizytę

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin