Dermatolog Szczecin

Dermatolog Szczecin

Dermatologia to dziedzina medycyny zajmująca się badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, a także schorzeniami skóry, włosów i paznokci oraz niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, ujawniającymi się przede wszystkim właśnie na skórze.

Główny podział dermatologii obejmuje:

 • dermatologię kliniczną – zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry;
 • dermatologię doświadczalną – zorientowaną na poznawanie struktury i mechanizmów funkcjonowania skóry.

Skuteczne leczenie chorób skóry

Proponujemy państwu prywatną opiekę specjalistów z dziedziny dermatologii, którzy z wieloletnim doświadczeniem zajmują się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry. W przychodni Pramed gwarantujemy profesjonalną konsultację dermatologa, która pozwoli Ci uporać się z problemami skóry.

Konsultacja Dermatologa

Konsultacji lekarza dermatologa, wymagają przede wszystkim wszystkie nieznane zmiany na skórze: reakcje alergiczne, pokrzywki, wypryski, trądzik, łojotok. Jednakże chorób skóry, jest znacznie więcej dlatego należy przy wszelkich niepokojących objawach udać się do specjalisty czyli lekarza dermatologa. Umów się na wizytę do dermatologa w Przychodni Pramed Szczecin

Skorzystaj z prywatnej wizyty u specjalistów z dziedziny Dermatologii w Szczecinie

 • Konsultacje lekarzy Dermatolog Szczecin
  • dr nauk med. Elżbieta Załuga - Dermatolog Szczecin
   Przyjmuje:
   Wtorek, Czwartek,
   dr nauk med. Elżbieta Załuga +

   Doktor nauk med. Elżbieta Załuga, nasz specjalista dermatolog, ukończyła z wyróżnieniem Pomorską Akademię Medyczną, w 1992 roku kończąc drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.

   Od 1997 posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych. Przez wiele lat była pracownikiem naukowym Zakładu Mikrobiologii i Kliniki Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM. Od kilku lat pracuje wyłącznie w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej.

   Umów wizytę
  • lek. med. Teresa Butkiewicz - Dermatolog Szczecin
   Przyjmuje:
   Środa,
   lek. med. Teresa Butkiewicz +

   Dr nauk med. Teresa Butkiewicz jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii i dermatologii estetycznej.

   W 1992 roku zdobyła dyplom pierwszego stopnia dermatologii i wenerologii. W roku 2000 uzyskała dyplom drugiego stopnia tej specjalizacji. Egzamin zdała z wyróżnieniem.

   W przychodni Pramed udziela konsultacji dermatologicznychwykonuje zabiegi, usuwa zmiany skórne oraz zajmuje się dermatologią estetyczną.

   Umów wizytę
dermatolog szczecin szczecin dermatolog leczenie trądziku szczecin dermatolog lekarz dermatolog konsultacja dermatologa dermatologia szczecin specjalista dermatolog dermatolog szczecin prywatnie dermatolog prywatnie dermatologia specjalizacja lekarz dermatolog szczecin klinika dermatologii szczecin klinika dermatologiczna szczecin dermatolog estetyczny szczecin lekarze dermatolodzy dermatolog prywatny prywatny dermatolog szczecin

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin