Dermatolog

Dermatolog

Dermatologia to dziedzina medycyny zajmująca się badaniem oraz opisem struktury i funkcji skóry, a także schorzeniami skóry, włosów i paznokci oraz niektórymi chorobami ogólnoustrojowymi, ujawniającymi się przede wszystkim właśnie na skórze.

Główny podział dermatologii obejmuje:

 • dermatologię kliniczną – zajmującą się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry;
 • dermatologię doświadczalną – zorientowaną na poznawanie struktury i mechanizmów funkcjonowania skóry.

Konsultacji lekarza dermatologa, wymagają przede wszystkim wszystkie nieznane zmiany na skórze: reakcje alergiczne, pokrzywki, wypryski, trądzik, łojotok. Jednakże chorób skóry, jest znacznie więcej dlatego należy przy wszelkich niepokojących objawach udać się do specjalisty.

 • Konsultacje lekarzy
  • dr nauk med. Elżbieta Załuga
   Przyjmuje:
   Wtorek, Czwartek,
   dr nauk med. Elżbieta Załuga +

   Doktor nauk med. Elżbieta Załuga, nasz specjalista dermatolog, ukończyła z wyróżnieniem Pomorską Akademię Medyczną, w 1992 roku kończąc drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.

   Od 1997 posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych. Z powodzeniem godzi karierę lekarską z karierą wykładowcy na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Katedrze Chorób Skórnych i Wenerycznych.

   Umów wizytę
  • lek. med. Teresa Butkiewicz
   Przyjmuje:
   Piątek,
   lek. med. Teresa Butkiewicz +

   Dr nauk med. Teresa Butkiewicz jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii i dermatologii estetycznej.

   W 1992 roku zdobyła dyplom pierwszego stopnia dermatologii i wenerologii. W roku 2000 uzyskała dyplom drugiego stopnia tej specjalizacji. Egzamin zdała z wyróżnieniem.

   W przychodni Pramed udziela konsultacji dermatologicznychwykonuje zabiegi, usuwa zmiany skórne oraz zajmuje się dermatologią estetyczną.

   Umów wizytę
  • lek. med. Iga Stasierska
   Iga Stasierska +
   Umów wizytę

Znajdź nas

PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin