lek. Teresa Butkiewicz

dermatolog

Wyszyńskiego 42, Szczecin

Umów wizytę

dr n. med. Elżbieta Załuga

dermatolog

Wyzwolenia 7, Szczecin

Umów wizytę

Dermatologia estetyczna

Dermatologia estetyczna w Szczecinie

Zapraszamy do Przychodni Medycznej Pramed do gabinetu dermatologii estetycznej w Szczecinie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz bezpieczeństwo i najwyższą jakość naszych usług. 

W naszej przychodni przyjmuje specjalista, u którego możecie Państwo umówić się na konsultacje dermatologiczne, usuwanie zmian skórnych,  a także zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej.

Czym zajmuje się dermatologia estetyczna?

Dermatologia estetyczna to dziedzina medycyny poświęcona działaniom i zabiegom, które mają na celu przywrócenie skórze zdrowego i naturalnego wyglądu. W ciągu ostatnich kilku lat dziedzina ta bardzo się rozwinęła. Dermatologia estetyczna nie zajmuje się leczeniem chorób dermatologicznych. 

Dermatologia estetyczna nieustannie się rozwija, a zakres usług wciąż się rozszerza. Do mniej inwazyjnych zabiegów w ramach dermatologii estetycznej zalicza się na przykład peelingi, dzięki którym skóra się oczyszcza, wyrównuje się jej koloryt i zanikają niewielkie zmarszczki. Do popularnych zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej zalicza się  wstrzykiwanie botoksu, czy zabiegi laserowe.

Czy zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej są bezpieczne?

W Przychodni Medycznej Pramed przyjmuje wykwalifikowany i doświadczony dermatolog estetyczny. Zabieg poprzedzony jest zawsze szczegółowymi konsultacjami. Odpowiednio dobrana metoda wykonania zabiegu pod okiem lekarza minimalizuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek objawów niepożądanych. Po niektórych zabiegach może pojawić się np. chwilowe zaczerwienienie skóry, ale lekarz informuje o tym w trakcie konsultacji.

Dla kogo jest dermatologia estetyczna?

Z zabiegów dermatologii estetycznej może skorzystać każdy – zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Jest w szczególności przydatna osobom, które borykają się z niedoskonałościami skóry, które – niestety – dość często są powodem kompleksów i obniżonego poczucia własnej wartości. Dzięki dermatologii estetycznej można więc nie tylko poprawić pewne niedoskonałości w wyglądzie, ale również samopoczucie i samoocenę.

 

Masz pytania?

Napisz

Do nas

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regavelialia. It is a paradise.