Gastrolog

Gastrolog

Gastrolog, zwany również gastroentorologiem, jest lekarzem specjalistą zajmującym się leczeniem wszelkich chorób układu pokarmowego.

Pod opiekę gastrologa trafiają pacjenci, u których występują trudne do zdiagnozowania dolegliwości brzucha, zaparcia, wymioty.

Gastrolog zajmuje się również leczeniem osób z już zdiagnozowanymi chorobami układu pokarmowego – wyznacza im dalszą kurację. Do lekarza tej specjalizacji trafiają osoby, które borykają się z uciążliwymi dolegliwościami, których podłoża nie jesteśmy w stanie określić przy pomocy standardowych badań diagnostycznych.

 • Konsultacje lekarzy
  • dr nauk med. Maria Tarnowska
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Środa,
   dr nauk med. Maria Tarnowska +

   Specjalizuje się w gastroenterologiimedycynie pracy, leczeniu chorób wewnętrznych i wykonywaniu badań USG. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną.

   Otrzymała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, zdobyła tytuł naukowy doktora nauk medycznych gastroenterologii oraz uzyskała tytuł specjalisty medycyny pracy.

   W Przychodni Pramed oprócz konsultacji gastrologicznych, wykonuje badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy oraz badania kierowców.

   Umów wizytę

Znajdź nas

PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin