Geriatra w Szczecinie

Szukasz wykwalifikowanego geriatry w Szczecinie? Nasza placówka medyczna to miejsce, gdzie doświadczony specjalista dba o zdrowie i dobre samopoczucie osób starszych.

Nasz geriatra posiada bogate doświadczenie w opiece nad seniorami. Przeprowadza kompleksowe badania geriatryczne, diagnozuje oraz leczy schorzenia związane z wiekiem. Zaleca również odpowiednie programy rehabilitacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jesteśmy świadomi, jak istotne jest zapewnienie wsparcia i zrozumienia seniorom. Nasz geriatra nie tylko skupia się na aspektach medycznych, ale także na psychospołecznych potrzebach pacjenta. Dzięki temu, każdy senior otrzymuje opiekę na najwyższym poziomie.

Znalezienie odpowiedniego geriatryka to klucz do utrzymania zdrowego i pełnego życia w późniejszych latach. Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę u doświadczonego geriatry w Szczecinie i zacznij troszczyć się o zdrowie swoje lub swoich bliskich

Lekarz geriatra czy także lekarz osób starszych zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem osób wieku podeszłego. Geriatria jest interdyscyplinarna, lekarze w tej specjalizacji są po części internistą, psychiatrą, neurologiem, ortopedą, diabetologiem, kardiologiem, okulistą, laryngologiem i rehabilitantem.

Lekarz Geriatra może leczyć wiele przypadłości dotykających osoby w starszym wieku: są to między innymi przypadłości związanych z układem ruchu czy układem krążenia. Lekarz Geriatra zajmuje się także przypadłościami na tle psychicznym takie jak demencja, otępienia, depresja, aż po niedożywienie czy problemy z nietrzymaniem moczu.

 

 

 

Masz pytania?

Napisz

Do nas

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regavelialia. It is a paradise.