Internista

Internista

Internista to bardzo ważny lekarz, który posiada szeroką wiedzę. Jest bardzo ważnym specjalistą ponieważ wie najlepiej, co dolega jego pacjentom. Jest w posiadaniu wiedzy na temat wszystkich problemów swoich Pacjentów i zna ich choroby. Lekarz ten kieruje również do specjalistów. Często przez to, że to w pierwszej kolejności udajemy się właśnie do niego, potocznie nazywany jest lekarzem rodzinnym.

Lekarz internista oprócz leczenia chorób wewnętrznych zajmuje się również leczeniem popularnych chorób, takich jak grypa, angina, katar czy też inne. Pomimo, że te choroby są tak popularne mogą prowadzić do poważnych powikłań, które mogą spowodować nawet śmierć. Dlatego też w naszej przychodni pracuje wysokiej klasy specjalista, który potrafi poprawnie zdiagnozować każdą chorobę.

Lekarz chorób wewnętrznych, zajmuje się całym procesem leczenia pacjenta, zaczynając od profilaktyki, poprzez diagnostykę i leczenie.

 • Konsultacje lekarzy
  • dr nauk med. Wojciech Bieganowski
   Przyjmuje:
   Czwartek,
   dr nauk med. Wojciech Bieganowski +

   Specjalizuje się w medycynie pracy, jest lekarzem internistą i kardiologiem. Zdobył dyplomy pierwszego i drugiego stopnia specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych.

   Jest wpisany do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne. Ukończył szkolenie „Narażenie na promieniowanie jonizujące. Orzecznictwo lekarskie”.

   W Przychodni Pramed udziela konsultacji lekarskich, wykonuje badania kardiologiczne oraz badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy.

   Umów wizytę
  • dr n. med Małgorzata Czajkowska
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek,
   dr. nauk med. Małgorzata Czajkowska +

   Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną. W 2004 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej.

   W przychodni Pramed zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjenta i jest lekarzem pierwszego kontaktu.

   Umów wizytę
  • dr n. med. Anna Gilewska
   Przyjmuje:
   Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek,
   dr nauk med. Anna Gilewska +

   Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, uczelnię ukończyła z wyróżnieniem w 1997 roku, a w kolejnych latach, poszerzając swoją wiedzę, zdobyła kolejne tytuły naukowe. W swojej codziennej praktyce wspomaga się najnowszymi osiągnięciami diagnostyki i terapii medycznej, ale co ważne, opiera się również na sztuce dobrego kontaktu, rozmowy i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

   W 2013 roku ukończyła Kurs Certyfikowanych Ośrodków Medycyny Tropikalnej i Medycyny Podróży, organizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży, przygotowujący do sprawowania profesjonalnej opieki medycznej nad osobami planującymi podróże do krajów tropikalnych i krajów związanych z wyższym ryzykiem zdrowotnym lub osób z takich podróży powracających.

   Dr n. med. Anna Gilewska udzieli pacjentom niezbędnych porad i konsultacji a także zajmie się niezbędną profilaktyką oraz szczepieniami.

   Umów wizytę
  • dr nauk med. Maria Tarnowska
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Środa,
   dr nauk med. Maria Tarnowska +

   Specjalizuje się w gastroenterologiimedycynie pracy, leczeniu chorób wewnętrznych i wykonywaniu badań USG. Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną.

   Otrzymała tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, zdobyła tytuł naukowy doktora nauk medycznych gastroenterologii oraz uzyskała tytuł specjalisty medycyny pracy.

   W Przychodni Pramed oprócz konsultacji gastrologicznych, wykonuje badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy oraz badania kierowców.

   Umów wizytę
  • lek. med. Barbara Foksa-Wojtaszczyk
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
   lek. med. Barbara Foksa-Wojtaszczyk +

   Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej. W 1980 roku uzyskała dyplom pierwszego stopnia specjalizacji w dziedzinie medycyny pracy. W latach 1988-1998 była kierownikiem pracowni medycyny pracy – obwód lecznictwa krajowego Szczecin oraz przewodniczącą komisji lekarskiej.

   W latach 1994-2004 pełniła funkcję kierownika poradni profilaktyczno-lekarskiej w Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy.

   W przychodni Pramed udziela konsultacji lekarskich oraz wykonuje badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy.

   Umów wizytę
  • lek. med. Aleksandra Jarosiewicz
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Czwartek,
   Aleksandra Jarosiewicz +
   Umów wizytę
  • lek. med. Barbara Seluk
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek,
   lek. med. Barbara Seluk +

   Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną. Jest lekarzem specjalizującym się w kardiologii, rozpoznawaniu i leczeniu chorób wewnętrznych.

   Posiada również specjalizację lekarza medycyny pracy.

   W Przychodni Pramed oprócz udzielania szczegółowych i dokładnych konsultacji lekarskich, przeprowadza badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy oraz badania kierowców.

   Umów wizytę
  • lek. med. Halina Trawińska-Dyrdał
   Przyjmuje:
   Wtorek, Środa, Piątek,
   lek. med. Halina Trawińska-Dyrdał +

   W Przychodni Pramed lekarzem specjalistą w dziedzinie diabetologii jest lek. med. Halina Tawińska-Dyrdał.

   Zajmuje się leczeniem Pacjentów chorych na cukrzycę różnego typu oraz innych zaburzeń o podłożu metabolicznym.

   Umów wizytę
  • lek. med. Małgorzata Tylutki-Pilek
   Przyjmuje:
   Wtorek, Czwartek,
   lek. med. Małgorzata Tylutki-Pilek +

   W 1985 roku uzyskała pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. Specjalizuje się w rozpoznawaniu i leczeniu chorób wewnętrznych oraz endokrynologii.

   W Przychodni Pramed zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń działania gruczołów wydzielania wewnętrznego: między innymi tarczycy, przysadki mózgowej i nadnerczy.

   Umów wizytę

Znajdź nas

PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin