Kardiolog Szczecin

Kardiolog Szczecin

Lekarz kardiolog Szczecin wyspecjalizowany jest w leczeniu chorób serca i układu krążenia. Zajmuje się leczeniem choroby wieńcowej, wrodzonych i nabytych wad serca, niewydolnością krążeniowo-oddechową, nadciśnieniem tętniczym. Wykonuje specjalistyczne badania i konsultacje kardiologiczne a także usg serca.

Kardiologia staje się coraz bardziej potrzebna, jest to powiązane z faktem, że aktualne choroby serca i układu krążenia, od kilku lat są uznawane za choroby cywilizacyjne. Cierpi na nie coraz to większa liczba pacjentów. Jeżeli często towarzyszy nam ból w okolicach klatki piersiowej, często mamy omdlenia oraz czujemy kołatania to w tym przypadku należy udać się do kardiologa. Dobry specjalista z dziedziny kardiologi przeprowadzić kompleksowe badania diagnostyczne i z pewnością ustali przyczyny.

Zapraszamy państwa do skorzystania z prywatnych wizyt u lekarza kardiologa Szczecin w przychodni Pramed. W naszych gabinetach kardiologicznych spotkają państwo doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny kardiologii, którzy praktykują tą dziedzinę wiele lat.

Zarejestruj się na wizytę do Kardiologa Szczecin

Lekarz kardiolog szczecinUdzielamy konsultacji kardiologicznej Pacjentom w wieku dojrzewania a także dorosłym. Wystarczy, że zarejestruj się Państwo już dziś na specjalistyczną konsultację do lekarza kardiologa w Szczecinie:

Objawy wskazujące na wizytę u Kardiologa:

  • ból w klatce piersiowej
  • nierówne bicie serca
  • omdlenia i duszności
  • nadciśnienie tętnicze

Zalecamy także wykonywanie okresowej kontroli kardiologicznej serca oraz układu krążenia osobą, które narażone są na stres.

Skorzystaj z pomocy naszych lekarzy kardiologów w Przychodni Pramed Szczecin

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin