Kardiolog Szczecin

Umów Wizytę

Kardiolog Szczecin

Umów Wizytę

Lekarz kardiolog Szczecin wyspecjalizowany jest w leczeniu chorób serca i układu krążenia. Zajmuje się leczeniem choroby wieńcowej, wrodzonych i nabytych wad serca, niewydolnością krążeniowo-oddechową, nadciśnieniem tętniczym. Wykonuje specjalistyczne badania i konsultacje kardiologiczne a także usg serca.

Kardiologia staje się coraz bardziej potrzebna, jest to powiązane z faktem, że aktualne choroby serca i układu krążenia, od kilku lat są uznawane za choroby cywilizacyjne. Cierpi na nie coraz to większa liczba pacjentów. Jeżeli często towarzyszy nam ból w okolicach klatki piersiowej, często mamy omdlenia oraz czujemy kołatania to w tym przypadku należy udać się do kardiologa. Dobry specjalista z dziedziny kardiologi przeprowadzić kompleksowe badania diagnostyczne i z pewnością ustali przyczyny.

Zapraszamy państwa do skorzystania z prywatnych wizyt u lekarza kardiologa Szczecin w przychodni Pramed. W naszych gabinetach kardiologicznych spotkają państwo doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny kardiologii, którzy praktykują tą dziedzinę wiele lat.

Zarejestruj się na wizytę do Kardiologa Szczecin

Lekarz kardiolog szczecinUdzielamy konsultacji kardiologicznej Pacjentom dorosłym. Wystarczy, że zarejestruj się Państwo już dziś na specjalistyczną konsultację do lekarza kardiologa w Szczecinie:

Objawy wskazujące na konieczną Konsultację u Kardiologa:

  • ból w klatce piersiowej
  • nierówne bicie serca
  • omdlenia i duszności
  • nadciśnienie tętnicze

Zalecamy także wykonywanie okresowej kontroli kardiologicznej serca oraz układu krążenia osobą, które narażone są na stres.

Skorzystaj z pomocy naszych lekarzy kardiologów w Przychodni Pramed Szczecin. Zarejestruj się na prywatną konsultację u specjalisty z dziedziny Kardiologii. Podczas konsultacji kardiologicznej wykonasz u nas badania zalecane przez kardiologa.

kardiolog szczecin lekarz kardiolog szczecin konsultacje kardiologiczne dla dorosłych kardiolodzy szczecin kardiolog szczecin prywatnie lekarz kardiolog kardiologia szczecin konsultacje kardiologiczne dobry kardiolog szczecin doktor kardiolog kardiolog szczecin kardiolog wizyta u kardiologa kardiolog prywatnie szczecin lekarze kardiolodzy szczecin prywatny kardiolog

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin