Kardiolog Szczecin

Kardiolog Szczecin

Lekarz kardiolog Szczecin wyspecjalizowany jest w leczeniu chorób serca i układu krążenia. Zajmuje się leczeniem choroby wieńcowej, wrodzonych i nabytych wad serca, niewydolnością krążeniowo-oddechową, nadciśnieniem tętniczym. Wykonuje specjalistyczne badania i konsultacje kardiologiczne a także usg serca.

Kardiologia staje się coraz bardziej potrzebna, jest to powiązane z faktem, że aktualne choroby serca i układu krążenia, od kilku lat są uznawane za choroby cywilizacyjne. Cierpi na nie coraz to większa liczba pacjentów. Jeżeli często towarzyszy nam ból w okolicach klatki piersiowej, często mamy omdlenia oraz czujemy kołatania to w tym przypadku należy udać się do kardiologa. Dobry specjalista z dziedziny kardiologi przeprowadzić kompleksowe badania diagnostyczne i z pewnością ustali przyczyny.

Zapraszamy państwa do skorzystania z prywatnych wizyt u lekarza kardiologa Szczecin w przychodni Pramed. W naszych gabinetach kardiologicznych spotkają państwo doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny kardiologii, którzy praktykują tą dziedzinę wiele lat.

Zarejestruj się na wizytę do Kardiologa Szczecin

Lekarz kardiolog szczecinUdzielamy konsultacji kardiologicznej Pacjentom w wieku dojrzewania a także dorosłym. Wystarczy, że zarejestruj się Państwo już dziś na specjalistyczną konsultację do lekarza kardiologa w Szczecinie:

Objawy wskazujące na wizytę u Kardiologa:

 • ból w klatce piersiowej
 • nierówne bicie serca
 • omdlenia i duszności
 • nadciśnienie tętnicze

Zalecamy także wykonywanie okresowej kontroli kardiologicznej serca oraz układu krążenia osobą, które narażone są na stres.

Skorzystaj z pomocy naszych lekarzy kardiologów w Przychodni Pramed Szczecin

 • Konsultacje lekarzy
  • prof. dr hab. nauk med. Andrzej Wojtarowicz
   Przyjmuje:
   Poniedziałek,
   prof. dr hab. nauk med. Andrzej Wojtarowicz +

   Dr hab. nauk med. Andrzej Wojtarowicz ukończył Pomorską Akademię Medyczną. Specjalizuje się w kardiologii oraz rozpoznawaniu i leczeniu chorób wewnętrznych.

   W przychodni Pramed udziela konsultacji kardiologicznych oraz wykonuje badania EKG i USG.

   Umów wizytę
  • dr nauk med. Wojciech Bieganowski
   Przyjmuje:
   Czwartek,
   dr nauk med. Wojciech Bieganowski +

   Specjalizuje się w medycynie pracy, jest lekarzem internistą i kardiologiem. Zdobył dyplomy pierwszego i drugiego stopnia specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych.

   Jest wpisany do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne. Ukończył szkolenie „Narażenie na promieniowanie jonizujące. Orzecznictwo lekarskie”.

   W Przychodni Pramed udziela konsultacji lekarskich, wykonuje badania kardiologiczne oraz badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy.

   Umów wizytę
  • dr nauk med. Krzysztof Przybycień
   Przyjmuje:
   Środa,
   dr. nauk med. Krzysztof Przybycień +

   Ukończył Pomorską Akademię Medyczną. Uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych oraz tytuł specjalisty w zakresie kardiologii.

   W Przychodni Medycznej Pramed udziela konsultacji lekarskich i wykonuje badania kardiologiczne.

   Pracuje również w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 2 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Klinice Kardiologii z Intensywnym Nadzorem Kardiologicznym.

   Umów wizytę
  • lek. med. Barbara Seluk
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek,
   lek. med. Barbara Seluk +

   Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną. Jest lekarzem specjalizującym się w kardiologii, rozpoznawaniu i leczeniu chorób wewnętrznych.

   Posiada również specjalizację lekarza medycyny pracy.

   W Przychodni Pramed oprócz udzielania szczegółowych i dokładnych konsultacji lekarskich, przeprowadza badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy oraz badania kierowców.

   Umów wizytę
  • lek. med. Tomasz Urbanik
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Czwartek, Piątek,
   lek. med. Tomasz Urbanik +

   Ukończył Śląską Akademię Medyczną w Katowicach gdzie uzyskał także drugi stopień specjalizacji kardiologicznej.

   Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

   W Przychodni Pramed w Szczecinie udziela niezbędnych konsultacji a także świadczy usługi z zakresu profilaktyki i leczenia chorób układu krążenia.

   Umów wizytę

Znajdź nas

PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin