Medycyna Pracy Szczecin

Umów Wizytę

Medycyna Pracy Szczecin

Umów Wizytę

Lekarz medycyny pracy to specjalista, który dokładnie diagnozuje i bada osoby starające się o zdobycie uprawnień do wykonywania zawodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, Przychodnia Medyczna Pramed w Szczecinie, od samego początku jej istnienia świadczy szerokie, wyspecjalizowane usługi w zakresie medycyny pracy.

Naszym głównym priorytetem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia naszych Pacjentów. Toteż oferta w naszej przychodni medycznej dostosowana jest do wymagań, jakie nałożone zostały przez Kodeks Pracy zarówno na chlebodawców jak i na pracowników.

Obejmuje ona szeroki zakres badań obowiązkowych takich jak: badania wstępne, okresowe i kontrolne, badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych, badania kierowców, marynarzy oraz osób ubiegających się o pozwolenie na posiadanie broni.

medycyna pracy szczecin wyzwolenia lekarz medycyny pracy lekarz medycyny lekarz medycyny pracy co bada co bada lekarz medycyny pracy lekarze medycyny pracy lekarza medycyny pracy doktor medycyny pracy medycyna pracy specjalizacja specjalista medycyny pracy lekarz medycyny pracy szczecin medycyny pracy medycyna pracy lekarz lekarz medycy pracy

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin