Lekarz Medycyny pracy

DR NAUK MED. WOJCIECH BIEGANOWSKI

Specjalizuje się w medycynie pracy, jest lekarzem internistą i kardiologiem. Zdobył dyplomy pierwszego i drugiego stopnia specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych.

Jest wpisany do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne. Ukończył szkolenie „Narażenie na promieniowanie jonizujące. Orzecznictwo lekarskie”.

W Przychodni Pramed udziela konsultacji lekarskich, wykonuje badania kardiologiczne oraz badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy.

Lekarz Medycyny pracy

DR NAUK MED. HUBERT SREBRAKOWSKI-PAWŁOWSKI

Specjalizuje się w medycynie pracy, jest lekarzem internistą. Zdobył dyplomy pierwszego i drugiego stopnia specjalizacji w dziedzinie medycyny pracy.

Jest wpisany do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne. Ukończył szkolenie „Narażenie na promieniowanie jonizujące – orzecznictwo lekarskie”.

W Przychodni Pramed udziela konsultacji lekarskich, przeprowadza badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy, badania kierowców i badania dla osób wykonujących prace podwodne.

Lekarz Medycyny pracy

LEK. MED. BARBARA SELUK

Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną. Jest lekarzem specjalizującym się w kardiologii, rozpoznawaniu i leczeniu chorób wewnętrznych.

Posiada również specjalizację lekarza medycyny pracy.

W Przychodni Pramed oprócz udzielania szczegółowych i dokładnych konsultacji lekarskich, przeprowadza badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy oraz badania kierowców.

Lekarz Medycyny pracy

LEK. MED. PSIORZ-HOPEK AGNIESZKA

Lekarz Medycyny pracy

LEK. MED. HAŁABUDA ELŻBIETA

Sprawdź wolne terminy
Specjalista Medycyna Pracy Prywatnie Szczecin
Lekarz Medycyny pracy

LEK. MED. GODLEWSKI ANDRZEJ

Znajdź nas

Dane Kontaktowe
Przychodnia PRAMED Sp. z o. o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin
91 433 61 35
rejestracja@pramed.pl

Map icon Przychodnia Medyczna Pramed Filia

Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 – Wejście od ul. Świętego Ducha
70-203 Szczecin

Godziny Otwarcia
pon-pt: 07:30 – 19:00

Rejestracja Telefoniczna
08:00 – 19:00

W Przychodni Pramed w Szczecinie przyjmują wykwalifikowani specjaliści medycyny pracy, dzięki którym wykonasz badania wstępne, okresowe i kontrolne. Przeprowadzamy badania z zakresu medycyny pracy dla osób, które potrzebują orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia pracy w określonym zawodzie, również w zakresie okulistyki. Prowadzimy badania profilaktyczne oraz diagnostyczne zgodnie z wymogami nałożonymi przez medycynę pracy. Po dokonaniu niezbędnych obserwacji oraz uzyskaniu wyników wystawiamy orzeczenie lekarskie o zdolności do podjęcia pracy w danym zawodzie (prace biurowe).