DR NAUK MED. WOJCIECH BIEGANOWSKI

Specjalizuje się w medycynie pracy, jest lekarzem internistą i kardiologiem. Zdobył dyplomy pierwszego i drugiego stopnia specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych.

Jest wpisany do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne. Ukończył szkolenie „Narażenie na promieniowanie jonizujące. Orzecznictwo lekarskie”.

W Przychodni Pramed udziela konsultacji lekarskich, wykonuje badania kardiologiczne oraz badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy.

Sprawdź wolne terminy
Lekarz Medycyna Pracy Prywatnie Szczecin

DR NAUK MED. HUBERT SREBRAKOWSKI-PAWŁOWSKI

Specjalizuje się w medycynie pracy, jest lekarzem internistą. Zdobył dyplomy pierwszego i drugiego stopnia specjalizacji w dziedzinie medycyny pracy.

Jest wpisany do rejestru lekarzy przeprowadzających badania profilaktyczne. Ukończył szkolenie „Narażenie na promieniowanie jonizujące – orzecznictwo lekarskie”.

W Przychodni Pramed udziela konsultacji lekarskich, przeprowadza badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy, badania kierowców i badania dla osób wykonujących prace podwodne.

Sprawdź wolne terminy
Lekarz Medycyna Pracy Prywatnie Szczecin

LEK. MED. BARBARA SELUK

Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną. Jest lekarzem specjalizującym się w kardiologii, rozpoznawaniu i leczeniu chorób wewnętrznych.

Posiada również specjalizację lekarza medycyny pracy.

W Przychodni Pramed oprócz udzielania szczegółowych i dokładnych konsultacji lekarskich, przeprowadza badania profilaktyczne z zakresu medycyny pracy oraz badania kierowców.

Sprawdź wolne terminy
Specjalista Medycyna Pracy Prywatnie Szczecin

LEK. MED. MAŁGORZATA TYLUTKI-PILEK

W 1985 roku uzyskała pierwszy stopień specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych. Specjalizuje się w rozpoznawaniu i leczeniu chorób wewnętrznych.

Sprawdź wolne terminy
Specjalista Medycyna Pracy Prywatnie Szczecin

LEK. MED. ANDRZEJ STANDZIAK

Lek. med. Andrzej Standziak jest specjalistą w zakresie otolaryngologii.

W Przychodni Pramed udziela pacjentom konsultacji lekarskich oraz wykonuje wszelkie niezbędne badania laryngologiczne.

Sprawdź wolne terminy
Specjalista Medycyna Pracy Prywatnie Szczecin

Znajdź nas

Dane kontaktowe Przychodnia PRAMED Sp. z o. o.

aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin
91 433 61 35
rejestracja@pramed.pl

Godziny Otwarcia
pon-pt: 07:30 – 19:00

Rejestracja Telefoniczna
08:00 – 19:00

ul. Wyszyńskiego 42
70-203 Szczecin
91 433 61 35
rejestracja@pramed.pl

Godziny Otwarcia
pon-pt: 07:30 – 19:00

W Przychodni Pramed w Szczecinie przyjmują wykwalifikowani specjaliści medycyny pracy, dzięki którym wykonasz badania wstępne, okresowe i kontrolne. Przeprowadzamy badania z zakresu medycyny pracy dla osób, które potrzebują orzeczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do podjęcia pracy w określonym zawodzie, również w zakresie okulistyki. Prowadzimy badania profilaktyczne oraz diagnostyczne zgodnie z wymogami nałożonymi przez medycynę pracy. Po dokonaniu niezbędnych obserwacji oraz uzyskaniu wyników wystawiamy orzeczenie lekarskie o zdolności do podjęcia pracy w danym zawodzie (prace biurowe).