Medycyna Rodzinna Szczecin

Medycyna Rodzinna Szczecin

Lekarz rodzinny jest to najbardziej różnorodna i wymagająca specjalizacja lekarska. Lekarz ten ma bardzo szeroką wiedzę, między innymi z zakresu chorób wewnętrznych, pediatrii, ginekologii i położnictwa, chirurgii, psychiatrii, dermatologii, laryngologii, neurologii i okulistyki.

Nasza przychodnia dysponuje wybitnymi specjalistami, do których codziennie przychodzą coraz to nowsi pacjenci. Lekarz rodzinny to niewątpliwie specjalizacja, która wymaga wiele poświęcenia i uwagi.

 • Konsultacje lekarzy Medycyna Rodzinna Szczecin
  • dr n. med Małgorzata Czajkowska - Medycyna Rodzinna Szczecin
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek,
   dr. nauk med. Małgorzata Czajkowska +

   Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną. W 2004 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej.

   W przychodni Pramed zajmuje się kompleksowym leczeniem pacjenta i jest lekarzem pierwszego kontaktu.

   Umów wizytę
  • dr n. med. Anna Gilewska - Medycyna Rodzinna Szczecin
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
   dr nauk med. Anna Gilewska +

   Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, uczelnię ukończyła z wyróżnieniem w 1997 roku, a w kolejnych latach, poszerzając swoją wiedzę, zdobyła kolejne tytuły naukowe. W swojej codziennej praktyce wspomaga się najnowszymi osiągnięciami diagnostyki i terapii medycznej, ale co ważne, opiera się również na sztuce dobrego kontaktu, rozmowy i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

   W 2013 roku ukończyła Kurs Certyfikowanych Ośrodków Medycyny Tropikalnej i Medycyny Podróży, organizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży, przygotowujący do sprawowania profesjonalnej opieki medycznej nad osobami planującymi podróże do krajów tropikalnych i krajów związanych z wyższym ryzykiem zdrowotnym lub osób z takich podróży powracających.

   Dr n. med. Anna Gilewska udzieli pacjentom niezbędnych porad i konsultacji a także zajmie się niezbędną profilaktyką oraz szczepieniami.

   Umów wizytę

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin