Medycyna Podróży Szczecin

Medycyna Podróży Szczecin

Lekarz Medycyny Pracy to specjalista w zapobieganiu chorób, które mogą pojawić się w miejscu do którego się wybieramy.

Ponad 50% wycieczkowiczów spotyka się w swojej podróży z nawet drobnymi problemami ze zdrowiem, które mają wpływ na zmiany planu podróży i samopoczucie w czasie wyjazdu. Większości zagrożeń można zapobiec, poprzez odpowiednie przygotowania i badania do podróży. Nasi specjaliści mogą pomóc.
Odwiedzasz stronę lekarzy praktyków. Od nas usłyszysz tylko sprawdzone słowa.

 • Konsultacje lekarzy Medycyna Podróży Szczecin
  • dr n. med. Anna Gilewska - Medycyna Podróży Szczecin
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
   dr nauk med. Anna Gilewska +

   Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, uczelnię ukończyła z wyróżnieniem w 1997 roku, a w kolejnych latach, poszerzając swoją wiedzę, zdobyła kolejne tytuły naukowe. W swojej codziennej praktyce wspomaga się najnowszymi osiągnięciami diagnostyki i terapii medycznej, ale co ważne, opiera się również na sztuce dobrego kontaktu, rozmowy i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

   W 2013 roku ukończyła Kurs Certyfikowanych Ośrodków Medycyny Tropikalnej i Medycyny Podróży, organizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży, przygotowujący do sprawowania profesjonalnej opieki medycznej nad osobami planującymi podróże do krajów tropikalnych i krajów związanych z wyższym ryzykiem zdrowotnym lub osób z takich podróży powracających.

   Dr n. med. Anna Gilewska udzieli pacjentom niezbędnych porad i konsultacji a także zajmie się niezbędną profilaktyką oraz szczepieniami.

   Umów wizytę

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin