Neurolog

Neurolog

Lekarz neurolog zajmuję się rozpoznawaniem, leczeniem oraz zapobieganiem chorób układu nerwowego: chorób zapalnych ośrodkowego układu nerwowego, porażenia mózgowego, udaru mózgu i innych chorób związanych z zaburzeniem krążenia mózgowego.

Prawo do posługiwania się tytułem specjalisty neurologa może uzyskać tylko lekarz, który posiada prawo wykonywania zawodu i odbył specjalistyczne szkolenie odbywane pod nadzorem wybitnego kierownika specjalizacji przez okres czasu minimum pięć lat.

 • Konsultacje lekarzy
  • dr nauk med. Marta Goschorska
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek,
   dr nauk med. Marta Goschorska +

   Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną. Jest współautorką licznych publikacji z pogranicza neurobiologii, neurochemii i biochemii, które zostały opublikowane w czasopismach o zasięgu międzynarodowym. Szkolenie specjalistyczne odbywała w Klinice Neurologii z Pododdziałem Udarowym PUM, gdzie uzyskała tytuł specjalisty neurologii. W ramach podnoszenia swoich kwalifikacji czynnie uczestniczy w kursach szkoleniowych i konferencjach naukowych o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. W Przychodni Pramed udzieli pacjentom dokładnych konsultacji oraz pokieruje ewentualnym dalszym leczeniem.

   Umów wizytę
  • lek. med. Anna Granicka
   Przyjmuje:
   Wtorek,
   lek. med. Anna Granicka +

   Specjalista neurolog z wieloletnim stażem i doświadczeniem. Lekarz kliniczny Oddziału Neurologii z pododdziałem Udarowym Samodzielnego Publicznego Szpitala Zespolonego w Szczecinie przy ulicy Arkońskiej.

   Umów wizytę

Znajdź nas

PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin