Okulista Szczecin

Okulista Szczecin

Nasz lekarz Okulista czeka na wszystkich Pacjentów którzy borykają się z chorobami i przypadłościami okulistycznymi. Czeka na Państwa nowoczesny gabinet okulisty, wyposażony w najwyższej klasy sprzęt medyczny, który pozwala na specjalistyczną diagnostykę i sprawne leczenie chorób naszych oczu.

Każdy z naszych okulistów w Szczecinie to wysokiej klasy specjalista z doświadczeniem. Z zapałem i profesjonalizmem nasi lekarze dbają o każdego z naszych Pacjentów. Nasi okuliści świadczą usługi z zakresu konsultacji, dobierania soczewek i szkieł okularowych.

Oprócz konsultacji okulistycznych w Szczecinie wykonujemy także badania dna oka, badanie lampą szczelinową, badania ostrości widzenia, komputerowe badanie wzroku, dobór szkieł, płukanie dróg łzowych, udrażnianie przewodu łzowego, określenie wad wzroku oraz badania okulistyczne w zakresie medycyny pracy.

Wizyty Okulista Szczecin

  • Wszyscy lekarze okuliści w przychodni Pramed posiadają długoletnie doświadczenie w swoim zawodzie.
  • Przychodnia Pramed dysponuje wysokiej jakości sprzętem do diagnostyki.
  • Oferujemy badania okulistyczne w celu doboru odpowiednich okularów.

Zapraszamy do naszej przychodni! Zapewniamy profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Nasi okuliści doradzą oraz pomogą. Przeprowadzimy badanie wzorku na specjalistycznym sprzęcie okulistycznym.

Zapraszamy na wizytę u Okulisty w Szczecinie.

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin