Pediatra Szczecin

Pediatra Szczecin

Pediatra – lekarz specjalista z zakresu nauki o chorobach które dotyczą dzieci i niemowląt. Specjalizuje się w leczeniu i zapobieganiu chorób u najmłodszych pacjentów. Diagnozuje i leczy choroby dzieci takie jak świnka, różyczka, ospa wietrzna i szkarlatyna.

Przychodnia Pramed dba o właściwy rozwój również najmłodszych Pacjentów, dlatego zapewniamy profesjonalną opiekę zdrowotną w zakresie wizyt specjalistycznych, diagnostyki obrazowej i badań. Posiadamy specjalistów, którzy z pełną odpowiedzialnością i doświadczeniem zaopiekują się Państwa dziećmi.

Nasz pediatra leczy dzieci oraz młodzież którzy nie ukończyły jeszcze 18 roku życia. Uświadamia również w zakresie profilaktyki oraz badań okresowych i szczepień ochronnych. Specjalizacja ta jest połączeniem wiedzy i doświadczenia w zakresie chorób wewnętrznych, psychologii oraz badań diagnostycznych.

Pediatra, inaczej nazywany lekarzem rodzinnym lub lekarzem pierwszego kontaktu przyjmuje codziennie w Przychodni Pramed.

 • Konsultacje lekarzy Pediatra Szczecin
  • dr n. med. Anna Gilewska - Pediatra Szczecin
   Przyjmuje:
   Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek,
   dr nauk med. Anna Gilewska +

   Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, uczelnię ukończyła z wyróżnieniem w 1997 roku, a w kolejnych latach, poszerzając swoją wiedzę, zdobyła kolejne tytuły naukowe. W swojej codziennej praktyce wspomaga się najnowszymi osiągnięciami diagnostyki i terapii medycznej, ale co ważne, opiera się również na sztuce dobrego kontaktu, rozmowy i indywidualnego podejścia do każdego pacjenta.

   W 2013 roku ukończyła Kurs Certyfikowanych Ośrodków Medycyny Tropikalnej i Medycyny Podróży, organizowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Morskiej, Tropikalnej i Podróży, przygotowujący do sprawowania profesjonalnej opieki medycznej nad osobami planującymi podróże do krajów tropikalnych i krajów związanych z wyższym ryzykiem zdrowotnym lub osób z takich podróży powracających.

   Dr n. med. Anna Gilewska udzieli pacjentom niezbędnych porad i konsultacji a także zajmie się niezbędną profilaktyką oraz szczepieniami.

   Umów wizytę

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin