Wenerolog Szczecin

Wenerolog Szczecin

W Przychodni Pramed umówisz się także na konsultacje z zakresu wenerologii. Przyjmują tu specjaliści z dziedziny dermatologi i wenerologi, a także mikrobiolog. Nasi specjaliści z zakresu wenerologi diagnozują i leczą choroby przenoszone drogą płciową.

Należy pamiętać, że odpowiednio szybka wizyta u Wenerologa a także właściwa diagnostyka choroby pozwala na szybkie wskazanie i rozpoczęcie leczenia, dlatego nie należy zwlekać z wizytą u Specjalisty Wenerologa.

 • Konsultacje lekarzy Wenerolog Szczecin
  • dr nauk med. Elżbieta Załuga - Wenerolog Szczecin
   Przyjmuje:
   Wtorek, Czwartek,
   dr nauk med. Elżbieta Załuga +

   Doktor nauk med. Elżbieta Załuga, nasz specjalista dermatolog, ukończyła z wyróżnieniem Pomorską Akademię Medyczną, w 1992 roku kończąc drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.

   Od 1997 posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych. Przez wiele lat była pracownikiem naukowym Zakładu Mikrobiologii i Kliniki Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM. Od kilku lat pracuje wyłącznie w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej.

   Umów wizytę
  • lek. med. Teresa Butkiewicz - Wenerolog Szczecin
   Przyjmuje:
   Środa,
   lek. med. Teresa Butkiewicz +

   Dr nauk med. Teresa Butkiewicz jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii i dermatologii estetycznej.

   W 1992 roku zdobyła dyplom pierwszego stopnia dermatologii i wenerologii. W roku 2000 uzyskała dyplom drugiego stopnia tej specjalizacji. Egzamin zdała z wyróżnieniem.

   W przychodni Pramed udziela konsultacji dermatologicznychwykonuje zabiegi, usuwa zmiany skórne oraz zajmuje się dermatologią estetyczną.

   Umów wizytę

Znajdź nas

Przychodnia PRAMED Sp. z o.o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin