Wenerolog Szczecin

DR NAUK MED. TERESA BUTKIEWICZ

Dr nauk med. Teresa Butkiewicz jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii i dermatologii estetycznej.

W 1992 roku zdobyła dyplom pierwszego stopnia dermatologii i wenerologii. W roku 2000 uzyskała dyplom drugiego stopnia tej specjalizacji. Egzamin zdała z wyróżnieniem.

W przychodni Pramed udziela konsultacji dermatologicznychwykonuje zabiegi, usuwa zmiany skórne oraz zajmuje się dermatologią estetyczną.

Sprawdź wolne terminy
Wenerolog Prywatnie Szczecin
Wenerolog Szczecin

DR NAUK MED. ELŻBIETA ZAŁUGA

Doktor nauk med. Elżbieta Załuga, nasz specjalista dermatolog, ukończyła z wyróżnieniem Pomorską Akademię Medyczną, w 1992 roku kończąc drugi stopień specjalizacji w zakresie dermatologii i wenerologii.

Od 1997 posiada stopień naukowy doktora nauk medycznych. Przez wiele lat była pracownikiem naukowym Zakładu Mikrobiologii i Kliniki Chorób Skórnych i Wenerycznych PUM. Od kilku lat pracuje wyłącznie w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej.

Sprawdź wolne terminy
Lekarz Wenerolog Prywatnie Szczecin

Znajdź nas

Dane Kontaktowe
Przychodnia PRAMED Sp. z o. o.
aleja Wyzwolenia 7
70-552 Szczecin
91 433 61 35
rejestracja@pramed.pl

Map icon Przychodnia Medyczna Pramed Filia

Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 42 – Wejście od ul. Świętego Ducha
70-203 Szczecin

Godziny Otwarcia
pon-pt: 07:30 – 19:00

Rejestracja Telefoniczna
08:00 – 19:00

W Przychodni Pramed umówisz się także na konsultacje z zakresu wenerologii. Przyjmują tu specjaliści z dziedziny dermatologi i wenerologi, a także mikrobiolog. Nasi specjaliści z zakresu wenerologi diagnozują i leczą choroby przenoszone drogą płciową.

Należy pamiętać, że odpowiednio szybka wizyta u Wenerologa a także właściwa diagnostyka choroby pozwala na szybkie wskazanie i rozpoczęcie leczenia, dlatego nie należy zwlekać z wizytą u Specjalisty Wenerologa.